Sabhankra Merchandise

Sabhankra Merchandiseman

Malumunuz Eskişehir Yetkili Bayiliğini yaptığım grubumuz Sabhankra‘nın merchandise olayları epey güzelleşmiş, lezzetli olmuş durumda. Hemen siz de online olarak siparişinizi sabhankra@gmail.com adresine verin. Sıkıntısız sorunsuz olarak istediğiniz ürüne kavuşun.

Bu sayede hem gruba destek olun, hem de dünyanın pek çok “upperground” (!) grubundan bile daha kaliteli underground gruplara sahip Türk Metaline katkıda bulunun. Tamamı yerli sermayeyle çalışan gruplarımızın üretkenliklerine katkıda bulunun. Merchandise olarak tabir edilen “Grup logolu ürünler”, ekonomik getirileri çok düşük olsa bile gruplara manevi açıdan getirileri yüksek olaylardır. Sadece kendi grubum Sabhankra’nın değil, param oldukça buradaki konserlere gelen grupların da ürünlerinden, albümlerinden almaya çalışırım.

Merchandise olayına destek vermek, alamasak bile tanıtımına katkıda bulunmak, Chaos Murat Abi‘nin dert yandığı ve haklı olduğu internet metalciliği’nden sıyrılmanın da bir yoludur. Siz de alın, verin, metal ekonomisine can verin!

Yan tarafta Sabhankra merchandise’ları görülüyor.

  • Sabhankra Tişörtü: SABHANKRA T-shirtleri 15 tl olup S-M-L-XL bedenlerinde mevcuttur. Siparişi buradan, sabhankra@gmail.com veya http://www.myspace.com/sabhankra adreslerinden verebilirsiniz.
  • Sabhankra Patchi: Sabhankra patchinin boyutu 13cmX7,5cm dir. Fiyatı 4 ytl olan Sabhankra patch için siparişi buradan verebilir veya sabhankra@gmail.com a mail atabilirsiniz.
  • Sabhankra Kupası: Sabhankra kupaları Logolu, Armalı ve Resimli olmak üzere üç çeşittir ve fiyatı 10 ytldir. Siparişi buradan verebilir veya sabhankra@gmail.com a mail atabilirsiniz.
  • Sabhankra Şapkası: Henüz üretilmemiştir, yakında inşallah.
  • Sabhankra Albümleri: Bunlar merchandise sayılmaz. Powercraft (müzik marketlerden), To Die For A Lie (myspace sayfasından), Our Kingdom Shall Rise (basılı formatta benden, myspace’den)

One response to “Sabhankra Merchandise

  1. i'm awesome

    tshirt için söyle xxl beden yapsınlar ki şişmanlarda alabilsin 😀

    şapkayı 3 numara yaptıımda almak istyrm 😀

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s