Büyü Yapıyorum!

Radyovizyon’da Hicri Abi’yi dinleyerek yazıyorum bu yazıyı. Yanındaki adam kimse In Flames’i yazıldığı gibi okudu güldüm lan. Adamın adı da Seyfi’ymiş. Ama olsun yine de radyodan In Flames duymak güzel oldu bir an için. Sonra benimde istediğim Dark Tranquillity’den bir parça çaldı ama bana hediye etmedi lan Hicri Abi. Üzüldüm. Her neyse, yazının konusu bu değil.

Ben!

Kendime bile itiraf edemediğim bir gerçeği sizlere anlatmak istiyorum. Sevgili okur, ben büyü yapabiliyorum! Mesela dün yaşadığım şu olay olduktan sonra artık bu yeteneğimi geliştirmeye karar verdim lan. Dün Hera Cafe‘den kalktım. Son dakikaya kadar benimle geleceğini söyleyen Volkan son saniye gelmekten vazgeçince ben de biraz hayal kırıklığına uğrayıp çarşıya doğru yürümeye başladım. O ana dair kafamdakileri tamamen boşalttığımı hatırlıyorum. Yani aklımda aktif olarak düşündüğüm bir şey yoktu. Köprüye yaklaştığım anda nereden kaynaklandığını bilmediğim bir hisle aklıma lise arkadaşım ve 4 yıldır görmediğim Kadir geldi. Köprüye çıktım, köprünün ortasına geldiğimde karşıdan güneş gözlükleriyle Kadir’e çok benzeyen biri geldiğini dikkatli bakınca farkettim. Elamanı durdurdum ve aha! Kadir! Lan ben bunu nasıl yaptım? Bu nasıl bir rastlantı böyle?

Yok rastlantı değil işte. Ben büyü yaptım. Çocukken Harry Potter‘i falan okurken acayip dua ederdim n’olur şu büyülerden birisini bende yapabileyim diye. Patronus büyüsünü falan ya da en azından bir Lumos büyüsü yapayım diye.

Sevgili okur, ilerleyen günlerde daha kaliteli büyülerle yine görüşmek üzere esen kalın 🙂

Ben bu yazıyı bitirirken Hicri Abi, ikinci In Flames parçasını da çaldı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s