Tema Değişikliği

Şu An ki Görsel

Blogun neredeyse 2 senedir kullandığım temasını değiştirdim sonunda. Şimdilik temayı fazla ellemedim. Ancak elbetteki giderek oturaklı ve mükemmel bir hale getireceğim kendisini zamanla 🙂

Şimdi bu noktada yardımınıza ihtiyacım olacak. Lütfen eski temaya göre eksikliklerini belirtin bu temanın. Yani istediğiniz gibi eleştirip yaşadığınız zorlukları vs yazın. Yazın ki ben de ona göre şekil verebileyim. Üstte yer alan sayfa adlarını kısaltıp sayılarını azaltacağım önce. Sonra yandaki grafik menüleri yenilemek gerekecek yeni arkaplana göre.

Bir diğer hususta yukarıda gördüğünüz fotoğraf. Bu fotoğrafı da değiştireceğim. Bu blogu okuyan pek çok kişinin fotoğrafla ilgilendiğini biliyorum. Volkan, Ceren, İlker Şimşekcan, Aygün aklıma gelen bazıları. Yukarıdaki o kısma koymak için bir fotoğrafa ihtiyacım var. 990×180 ölçülerinde. Sağ üst köşesine imzanızı koyabilirsiniz. Kendim de bir yandan arayışta olacağım. Muhtemelen sürekli durmaz o fotoğraf orada. Ara ara değiştirir, sizin çalışmalarınıza da yer veririm. Bu temada arka plan resmi de kullanabiliyormuşum. Onun için de uğraşabilirim.

Tema değişkliliğinin şans getirmesi dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s