My Resort Arkaplan Görseli

Mevcut arkaplan görseli

Bir süredir bu yeni temanın sağladığı avantajları değerlendirmekle meşgulüm. Bu avantajların birisi de arkaplan resmi kullanabilme oldu. Ben de aklımda hemen yer edinen iki objeyi tuttum yerleştirdim.

Şu anda blogun kenarlarından görünen görseller yukarıda gördüklerinizdir. Şayet göremiyorsanız ya da eksik görüyorsanız muhtemelen ekran çözününürlüğünüz benim default olarak atadığım değerden farklıdır. Blog için default olarak 1920×1080 çözünürlüğünde en iyi görülebilecek şekilde ayarlamalar yaptım. Nedeni bu çözünürlüğün full hd çözünürlüğü olması elbette. Artık herkesin giderek monitör büyüttüğünü de göz önüne alarak bu seçimi yaptım. Elbette diğer çözünürlüklere sahip okuyucular için bu durum blogun herhangi bir şekilde okunmasına engel değil. Ancak siz yine de yan kısımda bulunan ankete oy verin. Eğer çoğunluk göremiyorsa başka bir çözüm bulacağım.

Bu görselde sol üstte bir proofhead arması görülüyor. Onun hemen altında ise Sabhankra‘nın Our Kingdom Shall Rise EP’sinin kapağındaki şövalyelerden birisi duruyor elinde kılıcı ile. Bu şövalye Ramazan Abbasoğlu tarafından çizilmiş. Sağ taraftaki ejderhayı ise rinpoo-chuang isminde bir çizer çizmiş. Deviant’tan buldum kendisine de haber verdim.

Hazırlarken çok fazla atraksiyona girmedim. Çizimlerin orjinallerini bozmak istemedim çünkü çok güzellerdi. Ejderhanın arkasındaki şimşekleri ben ekledim sadece.

Bir de sağda en üst menüde Eskirock Üye Kartı başvuru formu ekledim. Başvurmak isteyenler orayı da kullanabilirler. Çıkacak formu doldurunca form bize geliyor, biz de size gelip kartınızı veriyoruz.

4 responses to “My Resort Arkaplan Görseli

  1. bu yeni uyguladıın temada benm adım cok küçük kaldı orası cok karısık oldu..oyzden buna bi çözm bulalım bi kaç bişi yaz içinde benm adımın gectiği adım azck büyüsün.. 😀

  2. bi de sol tarafta ki ben ve iletişim yazılarını farklı tiplerde yazarsan ii olur çnkü ”ben iletişim” gibi tekmiş gözüküo ilk bakışta..

  3. Olm, 1920×1080 kullanan kaç kişi var ki allasen. Bence Google Analytics kur bloguna, sitene girenlerin ekran çözünürlüğünün istatistiklerini tut, en çok kullanılanı öyle bulursun. Ben sonucu şimdiden söyleyeyim: 1280×800 çıkacak, standart 16:10 Widescreen laptop çözünürlüğü.
    Bence eski hali daha iyiydi yani.

  4. haklısın aslında caner 🙂 aynen dediğin şeyi yapmayı planlıyorum ve aynen dediğin gibi laptop çözünürlüğü kullanacağım galiba. biraz daha küçültmem gerekecek sadece. bu arada seni hatırlıyorum barda muhabbet etmiştik epey 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s