8 MM

8 MM

İlker‘le Serkan‘ın yeni kurdukları grubun adı bu. Gruplarına birde mükemmel sesli güzel bir bayan eşlik ediyor. Cumartesi günleri saat 21.00’de Jazzgır Bar‘da sahne alıyorlar. Üç kişiden bu kadar güzel melodiler duymak inanın geceyi daha bir güzel yapıyor.

Açılış parçaları Kill Bill I‘in soundtrack’i de olan Nancy Sinatra‘nın Bang Bang parçası oldu. Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim Kill Bill I ve II’nin soundtrack albümü de en az filmin kendisi kadar başarılı. Hatta benim gözümde filmin önüne çoktan geçmiştir. Tabi bunda cenazemde çalmasını istediğim ‘nın da bu albümlerde yer almasının etkisi yok değil. (L’arena’yı hiç dinlemediyseniz buraya tıklayın son ses dinleyin.)

Her neyse, şimdi 8 MM‘nin Bang Bang’ini dinliyorum da hakkaten orjinal olmuş yav 🙂 Bayanın sesini bir noktada tıpatıp aynısı olmuş hatta. Siz de dinleyebilin hem de grup hakkında bir fikriniz olsun diye buraya da koyuyorum çektiğim videoyu.

8 MM’yi izleyin. Pişman olmayacak, haftanın tüm o beyin zonklatan çılgınlıklarından, çığlıklarından kurtulup yumuşak bir müzik eşliğinde kendinizi resetleyeceksiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s