Kurtadam Saldırısına Uğradım

Dün gece saati tam hatırlamıyorum ama Seda ile konuştuktan sonra bi bunaldım dışarı çıktım.

Ortalık normalde sokak lambalarının etkisiyle aydınlık falan olurdu. Ancak ne hikmetse sokak lambaları yanmıyordu. Dolayısı ile yalnızca ay ışığı aydınlatıyordu asfaltlanmış caddeyi.

İçimde acayip bir sıkıntı vardı ama adını koyamıyordum. Normalde olsa korkardım ama o gece karanlığın içine gittikçe gitmek istiyordum. Biraz daha ilerleyip yandaki parkın çalılıklarının hizasına kadar gelmiştim. Bu saatte elbetteki kimseler yoktu parkta. Ama sırf o takip edilme hissine kapıldığım için arkama hiç bakmadım. Çalıları geçerek iyice kuytu olan bir ağacın önüne geldim. Buraya belediye yaşlı teyzeler spor yaptıktan sonra gölgede otursun diye bir de bank koymuştu.

Banka yaklaştım. Artık arkamda bıraktığım çalılarda birşey olduğuna emindim. Merakımı yenemeyip arkamı dönmeye karar verdim. Arkamı döndüğüm anda çok güçlü bir şekilde banka doğru çarptım. Görüntü önce bulanık geldi gözüme daha sonra netleşmeye başladıkça bir kurtadamın bana baktığını farkettim.

Filmlerde gördüğüm kurtadamın aynısıydı lan işte. Üzerinde halen daha parçaları sallanan elbiseleri duruyordu. Gömleğinden kalan son parçanın üzerinde yazan ÜLKER yazısından bunun bizim bakkal Fahri Abi olabileceğini düşündüm. Neyse bu kurtadam hiç durup öyle bakmadı bana, doğrudan saldırdı. Üzerimde gümüş bir şey yoktu tabi doğal olarak.Yapmam gereken şey kaçmaktı. Ben de kaçtım.

Lanet hayvan kaçarken arkamdan bir pençe savurdu. O an birşey hissetmedim. Eve girip kapıyı kapatınca acısını hissettim sırtımda. Galiba en uzun parmağı sadece dokunabilmişti bana ve sırtımda aşağıda gördüğünüz izi bırakmıştı.

Sizlere tavsiyem geceleri dışarı çıkmayın, yoksa kurtadamlar sizin de sırtınızı çizebilirler.

Kurtadam saldırısından zor kurtuldum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s