Kentucky’de Kova Yedik

1 Kova, 4 Bardak, 1 Lt Kola

Şişman birinin doğum gününü nasıl kutlarsınız sevgili okur? Üstelik siz de şişmansanız ve yemeğe meraklıysanız?

Uzun süredir parasızlıktan dolayı önünden bile geçemediğimiz KFC‘ye dün gittik. Merve ve Sercan‘a olan sözümüzü Sercan’ın da yaklaşan doğum gün-ü şeriflerinden mütevellit tutalım dedik Alper‘le. Tam 30 parça kanattan oluşan ve aklı olan birinin almayacağı 36,5 liralık o kovayı aldık sevgili okur.

Merve’ye 6 parça, bizlere de 8’er parça verdik ve ayrıca 5 tanede biscuit dedikleri o margarinle yapıldığını düşündüğümüz ekmeği son kırıntılarına kadar yedik. Hiç KFC’den yememiş okurlar varsa bir gün ufak bir menüsünü alıp deneyebilir. Seveceğinden eminim. KFC çok lezzetli de acayip kilo yapıyor ve pahalı bir seçenek. Zira biz Eskirock olarak hepimiz, Yıldız Lokantası 3‘te yediğimiz az çorba, az pilav ve az ciğeri hem fiyat hem de lezzet olarak inanılmaz buluyoruz. Lezzet olarak diğer tabildot lokantalarından kat kat daha iyi olduğunu düşünüyoruz.

Şimdi geriye dönüp KFC ile ilgili blogta yazdıklarıma bir baktım da epey güzel şeyler yazmışım lan. Hatırlamak isteyenler buraya tıklayabilir. Hatta o yazılardan birinde bundan önceki kova deneyimimden bahsetmişim.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s