Krvestrebzine’den Bir Çağrı

Yakın dostumuz Buğra herhangi bir beklenti içerisinde olmadan bir liste oluşturmuş. Bu listede günümüzde aktif olan neredeyse tüm Türk Metal grupları, dergileri ve organizasyonları yer alıyor. Elbette Buğra’nın unuttuğu isimler vardır. Örneğin Organizasyonlar kısmında Eskişehir Rock Topluluğu Eskirock‘ı unutmuş. Ama olsun, canı sağolsun. Benden de rica edince ben de verdiği mesajla birlikte aynen yayınlıyorum sevgili okur. Buğ

Yerli piyasımızın güzide gruplarının adreslerini, kısa bilgilerini buraya yazmamın sebebini az çok biliyorsunuzdur: DESTEKLEMEK. Bu sözcüğü yıllardır duyarız ama bir türlü kıskançlık ve entrikaların sonu gelmez. Çoğu grubun konserine gittim, izledim ve çoğun da kardeşim gibi gördüğüm insanların grubu. Bu pohpohlamak değil karşılıksız destek olmadır. Bu ülkede çoğu konser zor şartlar altında yapılmaktadır. Pek çok insan da klavye metalcisi olmuş, oturduğu yerden çamur atıp köstek olmaktadır. Buna dur demeli, gruplarımızı desteklemeliyiz! İnanın bana çoğu Türk grubu bir çok yabancı gruptan iyidir. Buna bir son vermeli Türk Metal piyasasını hak ettiği yere taşımalıyız! Grupların merchandisleri bulunmaktadır (tişört, albüm, demo vs). Bunları almalı ve desteklemeliyiz. Eğer Türk gruplarından bi b.k olmaz diyorsanız gölge etmeyin başka birşey istemem. Yok destekliyorum diyorsanız hadi el ele daha iyi işler çıkartmaya devam edelim!

1. Bu yazıya arkadaşlarınızı etiketleyin, ama dağıtırken, paylaşırken, izin alın…
2. Grubunun ismi yoksa iletişime geç, kaliteli işleri destekliyorum…

 Konser yapmayı düşündüğünüzde bu gruplara öncelik verin; 

Konserlerde bu gruplar varsa kaçırmamaya çalışın;

 Kaliteli Underground Oluşumları Destekleyin;

Yeraltı Dergileri ve Organizasyon ;

NOT: Burada yer alan liste Buğra Krvestrebzine tarafından oluşturulmuş olup, herhangi bir şekilde iletişime geçmek isteyen olursa buraya tıklayabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s