MobilogrenG ve Eskirock İşbirliği

 

Eskişehir Rock Topluluğu olarak Osmangazi Üniversitesi öğrencisi olan arkadaşlarımıza bir süpriz hazırladık!

Daha önce şu yazımda tanıttığım ESOGU MobilogrenG uygulaması ile Türkiye’de ilk defa bir underground metal konserine mobil ortamda reklam çalışması yapmış olduk. Bu hususta çok değerli dostumuz Ergin Karadağ‘a ve Eskişehirli yazılım devi ESTER‘e sonsuz teşekkür ederiz.

MobilogrenG uygulamasını kullanan arkadaşlarımız, bu uygulama içerisinde yer alan Promosyonlar menüsüne girerek Eskirock Metal Fest Vol. IV etkinliği ile ilgili olan duyuruyu okuyabilirler. Daha sonra yine aynı uygulama içerisinden hızlı bir şekilde bize ulaşabilir, konser için bedava ya da normalin çok altında fiyata bilet sahibi olabilirler.

Bu promosyon sınırlı sayıda olacağı için eğer Osmangazi Üniversitesi öğrencisi iseniz bir an önce programı kurup indirim fırsatından yararlanın!

Sadece bu etkinliğimiz için değil, ilerleyen zamanlardaki etkinliklerimizi de yine bu faydalı uygulama sayesinde takip edebilirsiniz.

İndirim fırsatından yararlanma hakkı elde eden arkadaşlarımız konser günü kapıda Osmangazi Üniversitesi Öğrenci Kimliklerini göstererek biletlerini alabilirler. Unutmayın, uygulamayı kullanarak kazandığınız indirimli ya da hediye bilet sadece sizin tarafınızdan kullanılabilir.

Uygulama ile ilgili tüm detayları http://www.mobilogreng.net/ adresinde bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s