Bahar Alerjim Başladı

 

Burnumda olup bitenlerin şematik gösterimi

Son 10 yılımın bahar aylarını kabusa çeviren alerjim “alerjik rinitis” önceki gün itibariyle başladı sevgili okur. Bütün gün brunum akıyor, burnumu silmekten burnum acıyor, başım ağrıyor. Ölmüş bitmiş durumdayım. Az önce de kursta son derse dayanamayıp girmedim eve geldim. Bahar alerjimin iş yükümün artmaya başladığı bu dönemlerde başlaması da hayatımı da zorlaştırıyor.

Şimdi bu yoğunlaşan döneme bir göz atalım. Hımm, bakalım neler neler var. Çevre Şenliği yaklaşıyor sevgili okur. Dolayısı ile hazırlıklarımıza hız verdik. Onun koşuşturmacası devam ediyor. Diğer bir yandan okuldaki işlerimiz var. Hergün okula gitmek zorundayız malum.

Ağustos sonuna kadar sürmez umarım bu sene alerjik reaksiyonlarım. Yoksa mahvolurum lan. Bugün öğleden sonra Bilim Etiği dersi vardı ama hoca dersi iptal edince doktora gitme şansı çıktı bana da. Ancak o kadar yorulmuştum ki öylece mal gibi yığılıp kaldım öğlen. Gidemedim doktora da. Ama ihmal etmemek lazım sevgili okur, hafta içinde muhakkak bir gidip görünmek lazım.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s