22 Mayıs – Anne Kız Hikayeleri

 

Aya en yakın yıldız

Umarım hevesim kursağımda kalmaz sevgili okur.

Yakın zaman içinde aynı anne kızın başından geçen bir takım fantastik hikayecikler kaleme alacağım. Umarım hesapta olmayan bir yoğunluk çıkmaz da ben de bu yazma işini ertelemek zorunda kalmam.

Planım tutarsa 22 hikaye olacak. Hikayelerde iki ana karakter olacak: Bir anne ve bir kız. Ancak bunlar aralarındaki yaş farkı az olan iki insandan ibaret olacaklar. Yani aralarındaki kan bağını çok fazla hissettirmemeye çalışacağım. Yazmayı düşündüğüm hikayeler çok fazla uzun olmayacak. 22 Mayıs dedim başlıkta. Neden dedim? Çünkü annenin doğum günü 22 Mayıs olacak. Zira bu fikir aklıma 22 Mayıs gecesi gelmişti, blogun en üstüne de bununla ilgili bir görsel eklemiştim hatta. Kızın doğum gününü şu an bilmiyorum.

İlk iki ya  da üç hikaye diğerlerine zemin oluşturacaklar. Aslında bu zemin de gördüğüm birkaç rüyanın etkisiyle oluşacak.

İşte böyle bir planım var. Planlarımı senle paylaşmayı seviyorum sevgili okur. Daha hoşuma giden şey ise bu tip bir üretme sürecine senin de doğrudan dahil olman. Özellikle kadın okurlarımın eminimki hikayeler yazıldıkça anlatacak ya da eleştirecek çok şeyi olacaktır. Hepinizi seviyorum.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s