Minimal Bir Bakış Açısıyla İnsan Kesitleri

Geçen gün bizim Doğa ve Çevre Kulübü‘nün internet sitesinin rutin kontrollerini yaptım sevgili okur. Burada oluşturduğumuz bir de iletişim formu var. Cevdet Şener isimli bir vatandaşımız iki mesaj halinde şu aşağıda yazanları iletmiş bize iletişim kutumuzu kullanarak.

Cevdet Amca, içindekileri dökebileceği bir adres aramış. Anadolu Üniversitesi‘ne ait bir kulübün iletişim kanalını görünce de çekinmemiş basmış CAPS LOCK‘a, başlamış yazmaya 🙂 Yalnız Cevdet Amca’nın gündemin biraz gerisinde kaldığı ve bana göre tamamen haksız olduğu noktalar var. Hadi bakalım hep beraber okuyalım.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PARANIZ O KADAR ÇOKKİ HER YIL MALİYE BAKANLIĞI PARANIZIN YARISINA EL KOYUYOR.MADEM PARANIZ ÇOK ÖĞRENCİ HARÇLARINI DÜŞÜRÜN.DÜNYADA ÖĞRENCİNİN ÖDEDİĞİ PARAYI DEVLETE AKTARAN TEK ÜNİVERSİTE OLARAK SİZİ TEBRİK EDERİM.PARANIZ ÇOKSA:PROJE YAPIN TEKNOLOJİ ÜRETİN.ÖĞRENCİLERE SEMİNER VERİN.BENİM OKULUNUZDA DIŞARDAN OKUYAN OĞLUM VAR.AMAÇ DIŞI VERDİĞİM PARAYI KULLANAN CEHENNEMİN DİBİNİ BOYLASIN.ÜNİVERSİTE PARANIZMI ÇOK:OKUL HARÇLARINI İKİ SEFER DEĞİL TEK SEFERDE ALIN İNDİRİN.BİRİLERİ MİLLETLE HELALLAŞIRKEN PARAYI ZOR BULUP ÇOCUĞUNU YALNIZCA DİPLOMA ALSIN DİYE OKUTAN ÖĞRENCİ AİLESİNİN PARASINA GÖZ DİKENLER BU HELLALLİĞİ ASLA KABUL ETMEYECEKLERDİR.ÜNİVERSİTENİZ EĞİTİM DEĞİL PARA MAKİNASI HALİNE GELDİ.SABAHA KADAR PARA BASSALAR ÜNİVERSİTENİZ GİBİ PARA TOPLAYAMAZ.ARTIK ÖĞRENCİ HARÇLARINI İNDİRİN.DEVLETE ÖDEDİĞİMİZ KDV ÖTV YETER.DEVLETİN SİZDEN ALDIĞI PARAYI NERELERDE KULLANDIĞIMECHUL.DEVLET OKUL AÇMIYOR,SİZİN ÜNİVERSİTENİZİN İŞE YARAMAZ BÖLÜMLERİNE EVLATLARIMIZI SÜRÜKLÜYOR.YTEEEEERRRRRRR ÖĞRENCİ HARÇLARI İNSSSSİİİİİNNNNNNN.MALİYE KAYNAĞINI BAŞKA YERDEN BULLLLSSSSSUUUUN.ÖĞRENCİ VELİSİ YETER YETER YETER HARÇLAR İNNNNSSSSSİİİNNNNN AARRRRTTTTIIIKKKK.

ÜNİVERSİTE ÖRNEK OLMALI:AĞAÇ DOĞA KAMUOYUNDA İŞE YARAMAZ SÖYLEMLER.AĞAÇ VE DOĞADAN BAHSEDEN KAĞIT KULLANIMINI KISMALIDIR.OKULUNUZ HALA BİNLERCE ÖĞRENCİYE KİTAP BASTIRIP SATIYOR VE HER KİTAP YAPRAĞINDA NE KADAR DOĞAYI KATLETTİĞİNİZİ HESAPLAYIN.DOĞAYA SAHİP ÇIKARKEN DOĞANIN TÜM AĞAÇLARINI KESEN KAĞIT ÜRETİMLERİNİ SEMİNERİNİZDE AÇIKLAYIN.ÖRNEK ÜNİVERSİTE TEKNOLOJİYİ KULLANMALIDIR.KİTAPLARINIZI ŞÖYLE YAPINIZ:ÖĞRENCİ KİMLİĞİNE ENTEGRELİ ÇİF TAKIN VE BU ÇİPİN İÇİNE KİTAP BİLGİLERİNİ ATIN.ÇİP TELEFON HAFIZASI GİBİ KİMLİĞE TAKILIP ÇIKARILABİLSİN.ÇİPDEKİ KİTAP BİLGİLERİNİ ŞİFRE İLE AÇILSIN VE PARASINI ÖDEYEN ÖĞRENCİ ŞİFRESİNİ ALSIN BİLGİSAYARINA TAKSIN DERSİNE ÇALIŞSIN.ÜNİVERSİTENİZİN BİR İNTERNET SAYFASI OLSA ŞİFRE İLE ÖĞRENCİLER GİRER DERSİNE ÇALIŞIR.NASILSA MALİYEYE AKTARACAK KADAR PARANIZ ÇOK.BARİ PARANIZI HAYIRLI İŞLERE KULLANIN VE ARTIK AĞAÇLARI TÜKETMEYİN ADINIZA LAYIK BİR YEŞİL ANADOLU BIRAKIN.ÇEVRE DERSİ VERİRKEN ÇEVREYİ YOKEDEN KİTAPLAR BASAN ÜNİVERSİTELER TEKNOLOJİDEN GERİ KALMIŞ EĞİTİM KURUMLARIDIR.BU KİTAPLARA BİR SÜRÜ BOYA KULLANILIYOR VE DOĞA TAMAMEN BİTİYOR.KENDİNİZİ BAŞKALARINA GÜLDÜRMEYİN.

Cevdet Amca bu maili umarım doğrudan gensek@anadolu.edu.tr adresine yani okulun resmi e-posta adresine atabilecek kadar cesurdur. Yoksa bizim kulübün iletişim kutusunda öylece durmasının hiç bir anlamı olmayacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s