Yıllar Sonra Bulduğum Adam: Mustafa

Yıllar var ki görüşmüyorduk. Bir takım sebeplerden dolayı arkadaşlığımız bitmişti.

Geçen cuma günü ilahi bir şekilde karşılaştık Mustafa‘yla. Sanki hiç birşey olmamış gibi gülümsedik lan. Sarıldık, merhabalaştık. Babası ve kardeşi de yanındaydı. Onlarla da görüştüm. Sonra telefon numaralarımızı aldık yeniden, yıllar sonra.

Mustafa sağdan ikinci, aradan gözüken

Çarşama günü de aradım buluşalım diye. Buluştuk, sohbet muhabbet tıpkı eski günlerdeki gibi oldu lan. Yedik, içtik, güldük, eğlendik. Görüşmediğimiz 5 senede ikimizin de hayatında, özellikle de Mustafa’nın hayatında çok şey değişmiş. Onlardan bahsettik. Adam Rusya‘da Nükleer Enerji Mühendisliği okuyor. Rusya muhabbetleri epey eğlenceli oldu bu yüzden. Okuduğu programla ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz. Mustafa ve Rusya’daki arkadaşları hakkında Radikal Gazetesi’nde çıkan haberi okumak için tıklayın.

Aradan geçen zamanda ikimizin de artık olaylara başka şekillerde bakabilmesi belki de çok önemli oldu bu buluşmamızda. Özellikle Eskişehir’deyken Mustafa’yla çok şey paylaşmıştık lan. Maddi manevi çok kahrımı çekmişti benim.

Mustafa Ahmet Burak

Bu bloga böyle mutlu haberler ekleyince deliler gibi seviniyorum. Bir de yakın zamanda yine en yakın dört arkadaş olarak toplanacağız. O zaman işte Ahmet, Burak, Mustafa ve ben için gerçek bir büyük buluşma olacak. Hadi bakalım.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s