Garip Bir Tesadüf!

Açıklanmaya müsait bir olay

Geçen kış yaşadığım bir tesadüfü dün şans eseri olarak hatırladım sevgili okur. Hayatımın gariplikleri ile dolu bloga bu garipliği çok geç de olsa ekleme zorunluluğunda hissettim kendimi.

Geçen kış Godspel‘in ilk albümleri için kayıt, beste işleri epey yoğunlaşmıştı. Biz de aralıklarla o zaman grupta bas çalan dostumuz Ufuk‘un Osmangazi Üniversitesi yakınındaki, tramvay durağının hemen karşısındaki evinde toplanıyorduk. Yine bir gün hem biraz çalışmak hem de kahvaltı için erkenden Ufuk’un evin önüne gitmiştim. Eve girmeden önce bir şey dikkatimi çekti. Evin önüne park etmiş, üstelik üçü yanyana olmak üzere, dört aracın il plaka kodları sıralıydı. 37 (Kastamonu), 38 (Kayseri), 39 (Kırklareli) ve 40 (Kırşehir) plakalı araçlar yanyana duruyorlardı.

Yani böyle bir şeyin olma olasılığı kaçtır lan acaba, diye kendime sorduktan sonra telefonla fotoğraflarını çektim. Hatta bir de video çektim. Buraya tıklayıp indirebilirsiniz, küçücük zaten. Sonra millet elimde telefonla arabaları çekiyorken görünce yanlış anlar diye fazla üstelemeden Ufuk’un eve çıktım.

Bu tesadüfü de dün telefonumdaki herşeyi bilgisayara aktarırken gördüm ve hatırladım. Alper‘in çok hoşuna gider böyle şeyler, o yüzden de vakit kaybetmeden yazdım. Hayat garip sevgili okur. 37-38-39-40 plakalı tüm araçlara sevgilerimi yolluyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s