Acayip Bir Olay Oluyor Hergün

Şu son iki haftadır başıma gelmekte olan garip bir olay var sevgili okur. Şimdi bizim evden çıkıp dolmuşa binince Batıkent’in çıkışında bir yol var. Çağdaş Market‘in önünden dümdüz uzanıp Çağfen Lisesi‘nin yanındaki yokuştan uzayıp giden bir yol burası.

Son iki belki de üç haftadır dikkat ediyorum, ben buradan herhangi bir araçla geçerken genç bir kadın köpeğini gezdiriyor. Herhangi bir araçla, söz gelimi dolmuş, otobüs ya da otomobille, günün hangi saatinde  olursa olsun, siz gelimi sabah 9’da, öğlen 2’de,akşam 8’de, sürekli bu genç kadını görüyorum. Kahverengiyle kızıla çalan saçlarıyla zaten epey dikkat çekiyor. Zaman zaman tüm dolmuş dönüyor bakıyor. Yine bir gün yanından geçerken Sercan az kalsın arabanın camından düşüyordu.

Şimdi bu eğer bir rastlantıysa nasıl bir rastlantı sevgili okur? Bir köpek böyle günün en alakasız zamanlarında çıkarılıp gezdirilir mi? Hadi gezdirildi, hep mi ben oradan geçerken denk gelir? Yok eğer bu kadın gerçek değilse, yani sadece ben görebiliyorsam, bu Sercan bunu nasıl görebildi o gün? İşte bu sorularla yüzleşiyorum hergün. Biliyorum, yarın sabah yine göreceğim ve yine düşüneceğim lan bunları.

Reklamlar

One response to “Acayip Bir Olay Oluyor Hergün

  1. ertutq

    Ben olsam dayanamaz bir gün inerdim orada dolmuştan, abla sen gerçek misin? derdim. yoksa içinde ukte kalır 10 yıl sonra bile acaba o kimdi dersin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s