Leyla İle Mecnun’daki O Prenses: Elenor

asliAniden karşımıza çıkan şeker kızlarla ilgili yazılar seyrek olsa da devam ediyor sevgili okur. Leyla İle Mecnun‘un 87. bölümünde “Bizans Prensesi Elenor” olarak bir anda beliriveren ve 88. bölüm boyunca Mecnun’un elini bırakmayarak hepimizin aklına “Lan Mecnun Leyla’ya bırak, Elenor’a bak” fitneleri sokan o tatlı prensesin gerçek adı Aslı Tandoğan‘mış.

Mecnun’un her zamanki kemçüklüğüyle “Elanur mu dedi?” repliği, tahminimce izleyen herkesi o gece yarmıştır ortadan ikiye. Aşağıdaki videoda 0:34’de söz konusu kemçüklüğü izleyebilirsiniz.

Ben de dahil tüm Leyla ile Mecnun izleyicilerinin gönlünde yatan, Elenor’un dizide ilerleyen bölümlerde de karşımıza çıkmasıdır. Elenor sadece iki bölümde oynadı ve Mecnun’un elini hiç bırakmadı. Son sahnesinde de Mecnun’a ve akabinde Leyla’ya süper bir ayar verip ikisinin ellerini birleştirdi ve diziye veda etti.

“Annem bana sevdiğin adamın elini asla bırakma demişti. Galiba biraz eksik söylemiş. Seni seven adamın elini bırakma olmalıymış. (Mecnun ile Leyla’nın ellerini birleştirip) Birbirinizin elini asla bırakmayın”

02 3001 3403 2604 21

One response to “Leyla İle Mecnun’daki O Prenses: Elenor

  1. o tatlı prensesi Kabadayı’da ‘Karaca’ rolünde görmelisin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s