Aysun’un Muhteşem Resmi

Getik Fanzin’in son sayısı bugün yarın yayımlanacak sevgili okur. Geçen ay başladığımız bir öykümüz vardı: Karanlık Geceler Cambazı. Bu öykünün son kısmı bu ay ki sayımızda yer alacak. İşte Aysun’un bu sayı için çizdiği harika bir resim var sevgili okur. Aysun yolladığı anda aklımda beliren düşünce hemen bu resmi çerçeveletip asmak oldu. Böylesine değerli bir işti bu çünkü.

ays01 Yazdığım iyi kötü öykülere, şimdiye kadar çizilen görsellerden en sevdiğim bu oldu sevgili okur. Getik Fanzin’in yeni sayısı yayımlandığında Eskişehir’de ya da Ankara’da ya da İstanbul’da oturuyorsan muhakkak bulmaya çalış. Bu arada evet, dağıtım ağımızı genişletiyoruz. Artık Ankara ve İstanbul’da da dağıtılacağız. Derginin bulunabileceği yerleri de yakında açıklarım.

Aysun’un karanlık geceler cambazı İbrahim’i tasvir ettiği bu resim uzun yıllar duvarımda güzel bir hatıra olarak kalacak. Çok daha güzel işlerde buluşabilmek dileğiyle.

Uzun, kısa ve uzun… İbrahim susuyor, sonra mırıldanıyordu. Ve yine iki kıvılcım daha aniden fırlayıp sönüyordu. Açık gökyüzünde masmavi parlayan ayın ışığında, saçları rüzgarla savrulan İbrahim, ellerinden nurlar saçan bir peygamber gibi görünüyordu adeta.

ays02

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s