Perzonal War – Only For Promotion Kırkbeşliği

perzonal

Bu yazı, başlı başına bir Savaş Sungur kıyağıdır bana. Alman Power Metal  grubu Perzonal War‘ın sadece 200 kopya basılan ve herhangi bir firmadan yayımlanmayan “Only For Promotion” isimli EP’si onun sayesinde arşivime katılmış oldu.

Elimdeki en ilginç kırkbeşliklerden birisi bu oldu. Sıradanın aksine şeffaf kırmızı rengiyle dikkat çekiyor. Plağın ön ve arka yüzünde “Only for Promotion” ibaresinden başka hiçbir işaret yok. Discogs.com‘da görünen kopyalarda elle yazılmış kopya numaraları yer alıyor. Ancak bendeki kopyada en ufak bir işaret dahi yok. İlk defa dinlediğim bir grubun ilk defa duyduğum ve sadece bu albümde yer alan iki parçasının adlarının ne olduğunu bulmayı denedim bir süre. Shazam‘a dinlettim, ancak bulamadı. İmdadıma discogs.com yetişti. Kırkbeşlikte yer alan parçalar şu şekilde:

A1 Our Unity
B1 My Secret (Acoustic Version)

Bu parçalardan My Secret‘ın akustik olmayan normal versiyonunu bulabildim ancak Youtube’dan. Diğer parçalar yok. Bu da plağı, çok daha değerli hale getiriyor. Aşağıdaki parçayı imtina etmeyin, dinleyin, seveceksiniz:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s