Abonelik / Telif

Şimdi size sunabileceğim iki tür üyelik var. Yani wordpress açısından bu şekilde. Üyelik elbette ki zorunlu değil. Ama maksat bir kitle oluşsun. Denedim, çalışıyor. Sorun yaşarsanız lütfen bana ulaşın.

Proofhead My Resort RSS Üyeliği

Malum çok popüler bu ara RSS. Hani şu  buton var ya artık her sayfanın en altında, sağında, solunda görüyoruz. İşte o. İşin özü, yazdığım her yazının bir özeti feed denilen bir sayfada gösteriliyor. Sen, bloga girmek yerine istersen bu çok daha hızlı yüklenen sayfaya girebiliyor, ilgini çeken yazı olursa tıklayıp okuyabiliyorsun. Hatta bazı programlar yardımıyla sadece bu blogun değil, pek çok böyle blogun, gazetenin, ortam sitesinin son girdilerini tıpkı günlük gazete okur gibi tek noktadan okuyabiliyorsun.

Benim blogun RSS adresi;
https://proofhead.wordpress.com/feed/ 

Proofhead My Resort WordPress Üyeliği

Bu özelliği de yeni koydu WordPress sağ olsun. Tüm sayfalarda sol tarafta “E-Posta Üyeliği” diye bir kısım var. O kısmı da kullanıp üye olabilirsiniz.

copy pasteBu blogda yer alan tüm içerik tarafımca hazırlanmaktadır. Bu içeriklerin en basitine bile çok ciddi emek vermekteyim. Örneğin bir konser yorumu yazısını hazırlamak iki günümü alıyor. Bir albüm yorumunu yazmak tüm bir akşamımı alıyor. Hiç şüphe yok ki yazdığım yazılar tamamen bana aittir ve eğer yaparsam alıntılarda da istisnasız olarak kaynak belirtilmektedir. Bu konu da çok hassasımdır. Çok nadiren unutabiliyorum, o zaman da ilk fırsatta düzeltme yapıp, not düşüyorum.

Yazılarımda kullandığım görselleri iki kısma ayırabiliriz. Bana veya arkaşlarıma ait olan ve çoğunluğunu fotoğrafların oluşturduğu görsellerde blogumun adresi olan “proofhead.net” ibaresi yer almaktadır. Bu ibareyi koymayı unuttuğum birkaç fotoğraf olabilir. Onun dışında kalan tüm görselleri Google‘dan bulup kullanırım. Eğer bu görsellerden herhangi bir tanesi size aitse ve kaldırılmasını istiyorsanız bana ulaşıp iddianızı belirtin, ben de kaldırayım ya da orta yolu bulalım. Arka planda kullandığım görsellerle ilgili bilgi almak için buraya bakabilirsiniz.

Yazılarımı eğer bir yerde kullanmak istiyorsanız tamamını ya da bir kısmını kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Ancak sizden ricam yazının altına doğrudan link vermenizdir. Yani siz kopyalaıp yapıştırın yazımı, ama altına da en azından blogumun linkini verin ki belki sayenizde birkaç okuyucuya daha ulaşma şansım artar.

Bu blogda siyasi ve dini içerikli yazı çok azdır. Bu benim özellikle üzerinde çok durduğum bir konudur.

Blog ile ilgili her türlü düşünce, şikayet, eleştiriniz için iletişim kısmını kullanabilirsiniz. Daha önce kullanan onlarca kişi gibi siz de en kısa sürede beklediğiniz yanıtı alacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s